Pieejamība:
Saņem nākamajā darba dienā!
Preces kods:
28167 *
Brends:
Little live pets
33,00
Nav vērtējumi Rakstīt atsauksmi

Jūsu jaunais mājdzīvnieks bruņurupucis prot staigāt pa zemi un peldēt ūdenī. Komplektā 1 bruņurupucis un 1 akvārijs. Katrs bruņurupucis nopērkams atsevišķi.
Nepieciešamas 1xAAA/LR03 baterijas (komplektā nav iekļautas).
Iepakojuma izmērs: 25 x 22 x 18 cm. Bruņurupuča izmērs: 12 x 9 cm
Ieteicams no 5 gadiem.
Paceliet akvārija rokturi un nospiediet uz leju, kā parādīts ilustrācijā, lai aizslēgtu vāku. Atslēdziet un atveriet vāku, lai izveidotu bruņurupucim platformu. Izmantojiet rokturi, lai atbalstītu vāku. Piepildiet tvertni ar ūdeni. Ūdens līmenim vajadzētu būt ne vairāk kā 15 cm no augšas. Novietojiet bruņurupuci uz platformas un skatieties kā tas sāks iet un nirt ūdenī. Nepārvietojiet tvertni aiz roktura, ja tā ir pildīta ar ūdeni. Tvertne var atvērties un ūdens izlīt. Ja bruņurupucis sāk pārvietoties ļoti lēni, iespējams, ka tam ir beigušās baterijas, lūdzu, nomainiet tās. Pārbaudiet vai ir ieslēgts slēdzis ON, slēdzot sadzirdēsiet klikšķi. Ja plezna ir nokritusi, to var viegli piestiprināt kā norādīts attēlā, kad tā būs pareizi piestiprināta, dzirdēsiet klikšķa skaņu. Uzmanību! Pēc lietošanas sālsūdenī vai hlorētā ūdenī, noskalojiet tekošā ūdenī un noslaukiet tīrā drānā. Ļaujiet, lai pilnībā nožūst, pirms glabāšanas. Pirms bruņurupuci iegremdējiet ūdenī, pārliecinieties, ka bateriju nodalījums ir cieši aizvērts. Nemēģiniet likt šķēršļus, kad bruņurupucis peld. Uzmaniet no matiem, jo tas var iepīties.
Uzmanību! Pēc lietošanas sālsūdenī vai hlorētā ūdenī, noskalojiet tekošā ūdenī un noslaukiet tīrā drānā. Ļaujiet, lai pilnībā nožūst, pirms glabāšanas. Pirms bruņurupuci iegremdējiet ūdenī, pārliecinieties, ka bateriju nodalījums ir cieši aizvērts. Nemēģiniet likt šķēršļus, kad bruņurupucis peld. Uzmaniet no matiem, jo tas var iepīties.
Dalīties

Rakstīt atsauksmi

Preces ar atlaidēm